جستجو

درباره سرای مدرس

درباره سرای مدرس

سرای مدرس

گروه سرای مدرس فعالیت خود را از سال 1396 و با هدف ایجاد بستری مناسب برای معرفی توانمندیهای مدرسین آموزشهای شغلی-سازمانی به جهت بهره گیری سازمانهای ایرانی آغاز نموده است ما معتقدیم در کشور پهناور عزیزمان ایران،دانش،مهارت،تخصص و تجارب گوناگون و ارزشمندی وجود دارد که شناسایی آنها برای سازمان های نیازمند، سخت، زمان بر و هزینه ساز خواهد بود. سرای مدرس با ایجاد زمینه لازم،در صدد تحقق این امر خطیر و ضروری برآمده وامید دارد خدمات ارزنده ای را از این طریق ارایه نماید.

چشم انداز سرای مدرس

سامانه ای جامع و موثر در حوزه آموزش های سازمانی و دربر دارنده بانک اطلاعاتی غنی از مدرسین آموزش های شغلی – سازمانی در تجارب و تخصص های متنوع در سرتاسر کشور و مجموعه ای از سازمان ها و موسسات آموزشی سراسر کشور که درصدد تعامل و بهره گیری از خدمات مدرسین می باشند.

ماموریت سرای مدرس:

بروزرسانی سامانه سرای مدرس بر اساس نیاز مدرسین ، سازمان ها و موسسات آموزشی به جهت ارتقای روزافزون تعامل اثربخش آنها ارزش های سرای مدرس: - پاسخگویی موثر و متعهدانه به نیازهای ذینفعان و مشتریان - صداقت ، مسئولیت پذیری و تعهد در انجام وظایف و خدمات - امانت داری و حفاظت از اطلاعات مدرسین ، سازمان ها و موسسات آموزشی با بهره گیری از تجهیزات معتبر و مطمئن در بستر فضای مجازی - باور به تعامل اثربخش و برد – برد در فضای مجازی برای گروه های ذینفع و مشتریان.

معرفی تصویری سرای مدرس

مقالات پر بازدید سرای مدرس

[academia_post display=”popular” item_amount=”8″ column=”4″ is_slider=”yes” dots=”yes” autoplaytimeout=”5000″]